MIND A-1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور 1400
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1آرتمیس سلحشوری نژاد بوشهرخانم دهقانبوشهرخانم دهقان خانم محمودیاول
2ترمه احمدیچهارمحال و بختیاریشیروانیبروجنشیروانیفریده شیروانیاول
3فاطمه طاهریچهارمحال و بختیاریشیروانیبروجنشیروانیفریده شیروانیدوم
4ابوالفضل قاسم زاده مازندرانگودرزیانبابلحبیبیحبیبیدوم
5رها کلوچهکرمانشاه قابلیکرمانشاه قابلیفائزه امیریسوم
6امیرعلی اویسیکاناداصدریکاناداصدرصدریسوم
7سارامهدي خاني قم لاری پورقم لاری پورحانیه رضاییسوم
8شایان غالبییزددهقانیزددهقانرضیه السادات حسینیسوم
9امیرتیام عبدوستهران اصفهانیانمنطقه 5اصفهانیانشقایق ترابیسوم
10علیرضا هوشیارمازندرانگودرزیانبابلحبیبیحبیبیچهارم
11سارینا صادقیاصفهاناسماعیل زادهمبارکهاسماعیل زادهرجبیچهارم
12محمد یاسین ماندگاری بامکانیزددهقانیزددهقانفاطمه سادات علویهپنجم
13رضا گودرزوندگیلانمرتضاییرودبارمرتضاییسارا رشیدیپنجم
14سید محمدحسین حسینیمشهدسهرابیانمشهدسهرابیانبزرگ منشششم
15مصطفی ملا نژادکاناداصدریکاناداصدرصدریششم
16سلمی ملا نژادکاناداصدریکاناداصدرصدریششم
17سیده نیلا طاهری اطاقسرا مازندرانگودرزیانبابلحبیبیحبیبیهشتم
18صبا راحمیاصفهانکوچکیکاشانکوچکیمومنینهم
19ملینا سعادتکاناداصدریکاناداصدرصدرینهم
20آدرین نیک فرجامهرمزگانبردستانیبندرعباسبردستانیرحیمیدهم
21کیمیا محمد صالحیتهران جهانشاهیمنطقه 4جهانشاهیجهانشاهیدهم

MIND B - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1محمد امین نفرچهار محال و بختیاریشیروانیبروجنشیروانیفریده شیروانیاول
2حسین احمدی لرستانصادقیازنا امانیمحدثه امانیاول
3امیر حسن مهدی تبار ملکشاهتهران جهانشاهیمنطقه 4جهانشاهیالهام جهانشاهیاول
4فریا دهقان لرستانصادقیازنا امانیمحدثه امانیدوم
5مریم شبانیچهار محال و بختیاریشیروانیبروجنشیروانیفریده شیروانیدوم
6دانیال احمدییزددهقانیزددهقانمهدیه دهقاندوم
7آرتین اکبریبوشهر دهقانبوشهردهقانسمانه محمودیسوم
8سعید دهقانبوشهر دهقانگناوهمحمدیزلیخا دهقانسوم
9فاطمه زهرا مومنی کوپائیاصفهان -مالکی کوهپایهمالکیمحبوبه مالکیسوم
10شایلی مالکیان نوریتهران جهانشاهیمنطقه 4جهانشاهیالهام جهانشاهیچهارم
11سارا حسینی البرزمیرزایینظرآبادمیرزاییفرشته قاسمیچهارم
12ستیا عمادی کیالرستان - کرمیخرم آبادکرمیزهرا عباسپورپنجم
13محمد حسن پنجی البرزمیرزاییکرجمیرزاییمعصومه قانعپنجم
14کسری احسان دوستخوزستانخلف سیدیدزفولخلف سیدیزهره فروزشپنجم
15محمد صدرا صفریالبرزمیرزاییکرجمیرزاییغزال حجتیپنجم
16سامیار پورخسروان تهرانجهانشاهیتهرانجهانشاهیالهام جهانشاهیپنجم
17ماهان سلطانیقصرشیرینرجبیقصر شیرینرجبیمحیا رجبیپنجم
18محمد حسین دلخوشیاناصفهانکوچکیکاشان کوچکی واحدی پورششم
19هستی صادقی اصفهان - اسماعیل زادهمبارکهاسماعیل زاده رجبیششم
20پارسا عادلی جلودارمازندرانگودرزیانبابلگودرزیانمائده گودرزیانششم
21مهیاس عبدیمازندرانگودرزیانبابلتقی زادهحبیبیششم
22ابراهیم رنج کشخوزستان - اسماعیل وندیایذهاسماعیل وندیاسماعیل وندیششم
23سپهر صفاریمشهدسهرابیانمشهدسهرابیانبزرگ منشهفتم
24آوا احمدیتهران صدریتهران7صدریسارا دهقانهفتم
25نگین شمشادمهرتهران صدریصدریتهران7صدریفرزانه صدریهشتم
26آرام آل عصفورهرمزگانبردستانیبندرعباسبردستانیمظفریهشتم
27امیرعلی شاملویزددهقانیزددهقانرضیه سادات حسینینهم
28امیر ارسلان قلیچ خانیالبرزمیرزاییکرجمیرزاییفرشته قاسمینهم
29 امیرعلی هدایتی ملکشاهمازندرانگودرزیانبابلحبیبیحبیبیدهم
30آسنات بهیبوشهر جلیلیبوشهرجلیلیمهرنوش جوکاردهم
31محمدطاها اسبقیتهرانکوهجانیشهرقدسکوهجانیزهرا عبدیدهم
32فاطمه اسماعیل زادهالبرزمیرزاییکرجمیرزاییمعصومه قانعدهم

MIND C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1سیده طاهره فاطمیخوزستاناسماعیل وندیایذه اسماعیل وندیاسماعیل وندیاول
2مهرنوش راستگوبوشهردهقانبندر گناوهمحمدیزایخا دهقاناول
3محمد طاها ارجمندیتهران -تهران-محمودیدوم
4معصومه سادات موسویقملاری پورقملاری پورحانیه رضاییدوم
5ایلیا شفائی اصفهانکوچکیکاشانکوچکیخانم رنجبردوم
6هستی غلامیقصرشیرینرجبیقصرشیرینرجبیمحیا رجبیدوم
7آترینا پنجیالبرزمیرزاییکرجمیرزاییمعصومه قانعسوم
8زهراحداديقم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضاييسوم
9آترین جعفریلرستانخانم کرمیخرم آبادخانم کرمینگین آزادیسوم
10سارینا رشوندتهران اصفهانیان تهران 5 اصفهانیان بهرامیچهارم
11امیرمحمد موسویچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیافضلیچهارم
12زهرا طحانهرمزگانخانم بردستانیبندرعباسخانم بردستانیخانم مظفریچهارم
13سجاد اجدادیاصفهانکوچکیکاشاناکوچکیداداشیچهارم
14سوگند سادات موسوی زادهیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیپنجم
15مهدیس دهقانیاصفهان خانم اسماعیل زاده مبارکه خانم اسماعیل زاده خانم رجبی پنجم
16هادی قنبریاصفهانسمانه مالکیکوهپایه-تودشکخانم رنجبرخانم رنجبرپنجم
17بهداد طاهریتهرانباقریتهرانباقریخانم باقریپنجم
18ستایش شاملویزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیششم
19امیر حسین خسروی محمدیاصفهانسمانه مالکیکوهپایه - تودشکخانم رنجبرخانم رنجبرهفتم
20پارسا نیک آور البرزمحسن میرزایی کرجمحسن میرزایی فرشته قاسمی هفتم
21نازنین دادخواه اصفهانکوچکیکاشاناکوچکیقربانهفتم
22کوثر بیگی نیاچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیهشتم
23محمد یاسین باقریچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیهشتم
24محمدمتين محمديقم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضايينهم
25میترا مهدیان گلستانمریم کیاکردکویکیاکیانهم
26بهداد طاهریتهرانریحانه باقریتهرانریحانه باقریفاطمه درخشاننهم
27حدیث رنجبرقم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضاييدهم
28امیرحسین شهبازیبوشهرفرزانه جلیلیدشتستانفاطمه آذرخزینفاطمه آذرخزیندهم
29نرگس شفیعی هفتادریزدسمیه دهقانعقدافاطمه سادات طباطباییفاطمه سادات طباطباییدهم

MIND 2 B-1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1فاطمه احمدیچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیاول
2سیده مهرانه موسویبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
3نگین نوبختچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیدوم
4نغمه حسن نیا سماکوسمازندرانآقای گودرزیانبابلخانم تقی زادهخانم حبیبی سوم
5یاسمین کریمیانچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیسوم
6رومینا قاطعی یوسفی البرزمحسن میرزایی کرج محسن میرزایی فرشته قاسمی سوم
7امیر حسین دهقانی تفتییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
8بهینا خسرویلرستانآقای صادقیخرم آبادپریسا بازپروازپریسا بازپروازچهارم
9نیایش حسن نیامازندرانآقای گودرزیانبابلخانم تقی زادهخانم حبیبیجهارم
10مهنا تقویلرستانمهدی صادقیدورودمحمد نصرتیشکوفه آریان پورچهارم
11آیسان موسی زاده پرچیکلائیمازندرانآقای گودرزیانقائمشهرآقای گودرزیانخانم گودرزیانپنجم
12پارسا اسماعیل زادهتهرانباقریتهرانباقریباقریپنجم
13امیرمحمد کدیور چافیگیلاناحمدرضامرتضاییلنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیپنجم
14آوا رشیدی سنگ نیشتی مازندرانآقای گودرزیانقائمشهراقای گودرزیانخانم گودرزیانپنجم
15ملیکا جهانیانگیلاناحمدرضامرتضاییلنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیششم
16ادرين ميرزاييلرستانمهدی صادقیدورودمحمد نصرتیشکوفه آریان پورششم
17آوین جودکیلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیزهرا عباس پورششم
18عسل استركيلرستانمهدی صادقیدورودمحمد نصرتیشکوفه آریان پورهفتم
19ارسام اروان لرستانمهدی صادقیدورودمحمد نصرتیشکوفه آریان پورهشتم
20حنانه حسین پورخراسان رضویاقای سهرابیانمشهداقای سهرابیانبزرگمنشنهم
21سارا زندیهتهراناصفهانیانتهراناصفهانیانجابرینهم
22آیلین بهرامی معزهمدانخانم سیما مروت جوهمدانسیما مرورتسمیرا اکبرینهم
23بنیامین بهرامیلرستانصادقیخرم آبادبازپروازبازپروازدهم
24بارمان شکرپورلرستانصادقیخرم آبادبازپروازبازپروازدهم
25سید حامد سید پوراصفهانکوچکی کاشانکوچکی خانم شادکامدهم
26محمد رسول نیریکرمانشاهرجبیقصر شیرینرجبیرجبیدهم

MIND2 C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1ستایش مظفریبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
2مائده اکبریاصفهانسمانه مالکیکوهپایه - تودشکخانم رنجبرخانم رنجبردوم
3پريسا پوراحمدقم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضاييدوم
4آیناز شیخیخوزستاناسماعیل وندیایذهاسماعیل وندیاسماعیل وندیسوم
5آینازفاطمیخوزستاناسماعیل وندیایذهاسماعیل وندیاسماعیل وندیسوم
6امیرحسین بهنیا پوربوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
7امیر محمد نیک فر لرستان مهدی صادقی ازنا محدثه امانی محدثه امانی سوم
8ابوالفضل قنبریاصفهانسمانه مالکیهرندسمانه مالکیمحبوبه مالکیسوم
9سید آریا کاظمی هفتادریزدسمیه دهقانعقدافاطمه سادات طباطباییفاطمه سادات طباطباییچهارم
10ستایش باباییلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیزهرا عباس پورچهارم
11سورنا شرفیاراکهاشمی پناهساوهرضاییستاره نوریچهارم
12فاطمه ذال بیکیبیرجندزنگوییبیرجندزنگوییچهارم
13سید یاسین حسینی پوریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیپنجم
14غزل ميرزاييقم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضاييپنجم
15آتنا اسلامی پوراصفهانسمانه مالکیکوهپایه - تودشکخانم رنجبرخانم رنجبرپنجم
16امیر محمد صارمی نژادلرستانآقای صادقیخرم آبادپریسا بازپروازپریسا بازپروازپنجم
17مبین بازیارچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیششم
18پارمیس صباغتهرانشهرقدسکوهجانیعبدیهفتم
19ملیکا سادات موسوییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیهشتم
20سوگند سادات حسینی پوریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینینهم
21نسا کریمی شایان پورقم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضاييدهم
22بهاره اشرفییزدسمیه دهقانعقدافاطمه سادات طباطباییفاطمه سادات طباطباییدهم

MIND 4 B - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1ساینا سلیمانیبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
2محمد پرستش کاسبیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیاول
3آرمیس ذکری مازندرانآقای گودرزیانبابل خانم حبیبی خانم حبیبی دوم
4علی اصغر بهادریبوشهرفرزانه جلیلیدلوارفاطمه زمانیفاطمه زمانیدوم
5مهسا ثامن رضییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
6فاطمه معین پوریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
7محمد حسین صادقیمازندرانچهارم
8امیر حسین کردآبادییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیچهارم
9رادین محمدنیامازندرانآقای گودرزیانقائمشهرخانم خانعلی خانم وثوقیپنجم
10امیر حسین کوهشاریلرستان مهدی صادقی ازنا محدثه امانی محدثه امانی پنجم
11آبتین امیدیکرمانشاهمحیا رجبیقصرشیرینمحیا رجبیمحیا رجبیپنجم
12مبینا اصغریاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیششم
13محمد مهدی محمدیمازندرانآقای گودرزیانقائمشهرخانم خانعلی خانم وثوقیهفتم
14آیناز بازیارمازندرانآقای گودرزیانقائمشهرخانم خانعلی خانم وثوقیهفتم
15محراب حسینیتهرانوایینکوهجانیاصغریهشتم
16ابوالفضل نظریکرمانشاهرجبیقصر شیرینرجبیرجبیهشتم
17هیلدا افشان مهربوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودینهم
18محمدماهان دمیرچیتهرانشهرقدسکوهجانیعبدینهم
19آرین امراییلرستانصادقیخرم آبادبازپروازباز پروازنهم
20حسن نصرتی فرالبرزمیرزاییکرجمیرزاییفرشته قاسمینهم
21صالح رفیعی دولت آبادیاصفهانخانم اسماعیلیانبرخوارخانم اسماعیلیانخانم باباییدهم
22نازنین زهرا حسن پوربوشهرفرزانه جلیلیدلوارفاطمه زمانیفاطمه زمانیدهم
23امیرمحسن فیاض نژادکرمانشاهرجبیقصر شیرینرجبیرجبیدهم

MIND 4 C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1مبینا جلالیهرمزگانخانم بردستانیبندرعباسخانم بردستانیخانم مظفریاول
2نیلیا استوار مازندرانآقای گودرزیانبابلاقای گودرزیانخانم گودرزیاناول
3زهرا ملارستمیهرمزگانخانم بردستانیبندرعباسخانم بردستانیخانم مظفریدوم
4فرسیما محمدیاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیدوم
5مهدی ترکاناصفهانامیناصفهانامین رویا معتمدیسوم
6نیایش مطبوعیخراسان رضویاقای سهرابیانمشهداقای سهرابیانبزرگمنشسوم
7رونیکا سادات حقگوی زندیکرمان امان الهی بردسیر کلانتری خانم دهدشتیسوم
8تینا موحدیلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیزهرا عباس پورسوم
9حنانه دهقانی زاده بغدادآبادیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
10منصوره حیدریاصفهانمالکیورزنهمالکیمالکیسوم
11محمد حسن جنتیاصفهانکوچکی کاشانکوچکی خانم واحدی زادهچهارم
12ترانه صفریکرمانشاهمحمد قابلیکرمانشاهمحمد قابلیفائزه امیریچهارم
13زهرا سادات فاطمیاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیچهارم
14مائده جای باشتهرانکوهجانیشهریارکوهجانیامینی فلاحپنجم
15هستی باقری اصفهانخانم اسماعیلیانبرخوارخانم اسماعیلیانخانم لطفیپنجم
16ترانه اصغریکرمانشاهقابلیکرمانشاهقابلیفائزه امیریپنجم
17آتوسا صارمی نژادلرستانخانم کرمیخرم آبادخانم کرمیزهرا عباس پورششم
18مبینا اصغری عباسعلیاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیهفتم
19ابوالفضل سهرابیلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیبازپروازهفتم
20معین زارعیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیهشتم
21پردیس پنهانهبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیهشتم
22یسنا نامداریلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیزهرا عباس پورنهم
23مهدی یزدانیکرمان امان الهیبردسیر کلانتری دهدشتی نهم
24فاطمه بصیریاصفهان خانم اسماعیل زاده دهاقان آقای یعقوبی خانم رضوانی دهم
25محمد حسین جوکاریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیدهم
26مهدیه قنبریبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیدهم

MIND 7 B - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1زهرا حیدریبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
2ستاره سادات سیدمورتییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقاناول
3محمد سامان میرجلیلییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیدوم
4نرجس سحرخیزگیلاناحمدرضامرتضاییلنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیدوم
5فاطیما سادات سیدمورتییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقانسوم
6سارینا اسلام لوبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
7دریا اعتمادیانخوزستانمریم سادات خلف سیدیدزفولمریم سادات خلف سیدیزهره فروزشسوم
8مهدی صادقی اصفهان خانم اسماعیل زاده مبارکه خانم اسماعیل زاده خانم ابوطالبی سوم
9آراد رضاییتهراناصفهانیانتهراناصفهانیانمیناکرمیسوم
10کیان برزگر شلمانیگیلاناحمدرضامرتضاییلنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیسوم
11آرشام جان جانیکرمانشاهمحیا رجبیقصرشیرینمحیا رجبیمحیا رجبیسوم
12کیارش مرادیکرمانشاهرجبیقصر شیرینرجبیرجبیچهارم
13آیشبن پورشارآذربایجان.شکاشفیتبریزعبدیعبدیچهارم
14فاطمه جمالیبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیچهارم
15عباس منصوریبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیچهارم
16امیر علی ابراهیمییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیپنجم
17محمد نظری مقدم لرستانآقای صادقیالیگودرزخانم گودرزیفاطمه گودرزیپنجم
18سولماز وجاهتیاصفهان صادقیاصفهانصادقیششم
19کیان کریمیتهرانشهرقدسکوهجانیعبدیششم
20برديا محمديان قم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضاييهفتم
21سیده ریحانه محفوظی گیلاناحمدرضا مرتضایی لنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیهشتم
22سید محمد حسین غضنفریتهرانباقریتهرانباقریباقرینهم
23محمدمهبد یوسفیتهران اصفهانیان تهراناصفهانیانخسروپناهنهم
24امیررضا فیروزیچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانینهم
25مهدی تجملیانیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقاندهم
26زهرا طغیانی پزوهاصفهانسمیه امیناصفهانسمیه امینراضیه چنگانیاندهم

MIND 7 C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1تانیا جمشیدیلرستانخانم کرمیخرم آبادخانم کرمینگین آزادیاول
2محمد جواد سلیمانی تپه سری مازندرانآقای گودرزیانقائمشهرآقای گودرزیانخانم گودرزیاناول
3الیاس باغیانییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقاندوم
4نازنین زهرا قاسم زاده مازندرانآقای گودرزیانبابل خانم حبیبی خانم حبیبیدوم
5کوثر بسامیکرمانشاهرجبیقصر شیرینرجبیرجبیدوم
6تیناپرستهکرمانشاهمحیا رجبیقصرشیرینمحیا رجبیمحیا رجبیدوم
7علی ولی پوریبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
8امیرمحمد نوروز زادهچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیسوم
9یاسر شویدی هرندیاصفهانسمانه مالکیهرندسمانه مالکیمحبوبه مالکیسوم
10پرهام قاسمیسمنانخ جهانشاهیشاهرودخ جهانشاهیخ فرخیچهارم
11احسان زكي قم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضاييچهارم
12زینب عابدینی سانیچیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیپنجم
13عادل فروغیاصفهان خانم اسماعیل زاده مبارکه خانم اسماعیل زاده خانم سعیدی ششم
14طاها جعفریاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیهفتم
15مائده اصغریاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیهفتم
16آیناز نفرچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیهشتم
17محراب حسینیتهرانوایینکوهجانیاصغریهشتم
18فاطمه کریمی میل سفیدیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینینهم
19محمد سبحان مومنی راوندیاصفهانکوچکیکاشانکوچکیزینب پنجینهم
20زینب نویدپوریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینینهم
21مهدیه کمزانیلرستانآقای صادقیخرم آبادپریسا بازپروازنگین ازادیدهم
22ستایش ساکی فرلرستانصادقیخرم آبادبازپروازبازپروازدهم
23ستایش صادقیتهرانشهریارکوهجانیامین فلاحدهم

MIND 10 B - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1علی پرستش کاسبیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیاول
2مونا ابومحمدی اردکانییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیدوم
3محمدرضا حیدری تهران اصفهانیان تهراناصفهانیانجابری دوم
4پریسان حدادیتهرانوایینکوهجانیاصغریسوم
5امیررضا شادمانبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
6فاطمه زارعتهران امینیتهرانامینیامینیسوم
7فرحان علیزاده فشتمیتهرانوایینکوهجانیاصغریچهارم
8فاطمه برمکبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیششم
9عرفان نوش آبادیتهرانعزتیتهرانعزتیعزتیهفتم
10عرفان علیزاده فشتمیتهرانوایینکوهجانیاصغریهفتم
11زینب ضیائیونتهرانصدریتهرانصدریصدریهشتم
12محمد مبین اسماعیلیتهرانعزتیتهرانعزتیعزتینهم
13مانی افشارتهرانعزتیتهرانعزتیعزتیدهم

MIND 10 C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1ریحانه بازیاریچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیاول
2ندا حیدریچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیاول
3امین عمادیبوشهردکتر دهقانگناوهآقای محمدیسمانه محمودیدوم
4امیر حسین حسینی راد البرز محسن میرزایی کرج محسن میرزایی فرشته قاسمی دوم
5آرشین محمودآبادی تهران اصفهانیان جابری سوم
6زهرا کارگربوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
7زهرا سادات حسینی اصفهان خانم اسماعیل زاده مبارکه خانم اسماعیل زاده خانم رجبی سوم
8روژان کاویانیکرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهسا مهرابیانسوم
9هستی گرکانی نژاد مشیزی کرمان امان الهی بردسیر کلانتری خانم دهدشتی سوم
10شایان نقی زادهتهران امینیتهرانامینیامینیچهارم
11ستایش صاحبی تهرانخ جهانشاهیتهرانخ جهانشاهیخ اسدیپنجم
12زینب کارگرچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیششم
13محمدجواد پویندهچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیهفتم
14ابوالفضل جلیلیلرستانآقای صادقیالیگودرزآقای صادقیکیانی منشهشتم
15علیرضا رفیعچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانینهم
16زهرا کیومرثیقم چرتكه - لاری پورقمچرتكه - لاری پورحانيه رضايينهم
17تسنیم تجملیانیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقاندهم
18محمد رسا قامت تهران امینیتهرانامینیامینیدهم
19مائده سادات حسینیتهران امینیتهرانامینیامینیدهم

MIND 11 - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
1ارشین سلحشوری نژادبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
2طناز شفیعیانبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
3امیر عباس شریعت ناصریالبرز محسن میرزایی کرج محسن میرزایی فرشته قاسمی دوم
4ساغر آزادنیاهمدانخانم سیما مروت جوهمدانخانم مروت جوخانم صفریدوم
5فاطمه نوبختچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیسوم
6آتبین جشنی پوربوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
7رضوان رضایییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
8مهیا ثامن رضییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
9حانیه مرادی خانلرهمدانخانم سیما مروت جوبهارخانم عباسیصبوره صفریچهارم
10بردیا میرزایی البرزمحسن میرزایی کرج محسن میرزایی فرشته قاسمی چهارم
11فاطمه سادات میرشمسییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیچهارم
12زهرا باقریچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیپنجم
13ثنا جوکارهمدانخانم سیما مروت جوملایرخانم زهره ترکاشوندآتنا نیک اندامپنجم
14فرناز حیات غیبیچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیششم
15نگار رفیعیچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیششم
16روژینا رودباری کرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهناز حسن زادههفتم
17زینب جلیل زادهیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقانهشتم
18بهار حیدری عشاقیتهرانوایینکوهجانیاصغریهشتم
19فاطمه سیوندی پورکرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهناز حسن زادههشتم
20شیرین زین الدین کرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهناز حسن زادهنهم
21نازنین زینب ملک پور کرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهسا مهرابیاندهم
22امیر حسین فتاحییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیدهم

Views: 17