MIND A-1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱آرتمیس سلحشوری نژاد بوشهرخانم دهقانبوشهرخانم دهقان خانم محمودیاول
۲ترمه احمدیچهارمحال و بختیاریشیروانیبروجنشیروانیفریده شیروانیاول
۳فاطمه طاهریچهارمحال و بختیاریشیروانیبروجنشیروانیفریده شیروانیدوم
۴ابوالفضل قاسم زاده مازندرانگودرزیانبابلحبیبیحبیبیدوم
۵رها کلوچهکرمانشاه قابلیکرمانشاه قابلیفائزه امیریسوم
۶امیرعلی اویسیکاناداصدریکاناداصدرصدریسوم
۷سارامهدی خانی قم لاری پورقم لاری پورحانیه رضاییسوم
۸شایان غالبییزددهقانیزددهقانرضیه السادات حسینیسوم
۹امیرتیام عبدوستهران اصفهانیانمنطقه ۵اصفهانیانشقایق ترابیسوم
۱۰علیرضا هوشیارمازندرانگودرزیانبابلحبیبیحبیبیچهارم
۱۱سارینا صادقیاصفهاناسماعیل زادهمبارکهاسماعیل زادهرجبیچهارم
۱۲محمد یاسین ماندگاری بامکانیزددهقانیزددهقانفاطمه سادات علویهپنجم
۱۳رضا گودرزوندگیلانمرتضاییرودبارمرتضاییسارا رشیدیپنجم
۱۴سید محمدحسین حسینیمشهدسهرابیانمشهدسهرابیانبزرگ منشششم
۱۵مصطفی ملا نژادکاناداصدریکاناداصدرصدریششم
۱۶سلمی ملا نژادکاناداصدریکاناداصدرصدریششم
۱۷سیده نیلا طاهری اطاقسرا مازندرانگودرزیانبابلحبیبیحبیبیهشتم
۱۸صبا راحمیاصفهانکوچکیکاشانکوچکیمومنینهم
۱۹ملینا سعادتکاناداصدریکاناداصدرصدرینهم
۲۰آدرین نیک فرجامهرمزگانبردستانیبندرعباسبردستانیرحیمیدهم
۲۱کیمیا محمد صالحیتهران جهانشاهیمنطقه ۴جهانشاهیجهانشاهیدهم

MIND B - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱محمد امین نفرچهار محال و بختیاریشیروانیبروجنشیروانیفریده شیروانیاول
۲حسین احمدی لرستانصادقیازنا امانیمحدثه امانیاول
۳امیر حسن مهدی تبار ملکشاهتهران جهانشاهیمنطقه ۴جهانشاهیالهام جهانشاهیاول
۴فریا دهقان لرستانصادقیازنا امانیمحدثه امانیدوم
۵مریم شبانیچهار محال و بختیاریشیروانیبروجنشیروانیفریده شیروانیدوم
۶دانیال احمدییزددهقانیزددهقانمهدیه دهقاندوم
۷آرتین اکبریبوشهر دهقانبوشهردهقانسمانه محمودیسوم
۸سعید دهقانبوشهر دهقانگناوهمحمدیزلیخا دهقانسوم
۹فاطمه زهرا مومنی کوپائیاصفهان -مالکی کوهپایهمالکیمحبوبه مالکیسوم
۱۰شایلی مالکیان نوریتهران جهانشاهیمنطقه ۴جهانشاهیالهام جهانشاهیچهارم
۱۱سارا حسینی البرزمیرزایینظرآبادمیرزاییفرشته قاسمیچهارم
۱۲ستیا عمادی کیالرستان - کرمیخرم آبادکرمیزهرا عباسپورپنجم
۱۳محمد حسن پنجی البرزمیرزاییکرجمیرزاییمعصومه قانعپنجم
۱۴کسری احسان دوستخوزستانخلف سیدیدزفولخلف سیدیزهره فروزشپنجم
۱۵محمد صدرا صفریالبرزمیرزاییکرجمیرزاییغزال حجتیپنجم
۱۶سامیار پورخسروان تهرانجهانشاهیتهرانجهانشاهیالهام جهانشاهیپنجم
۱۷ماهان سلطانیقصرشیرینرجبیقصر شیرینرجبیمحیا رجبیپنجم
۱۸محمد حسین دلخوشیاناصفهانکوچکیکاشان کوچکی واحدی پورششم
۱۹هستی صادقی اصفهان - اسماعیل زادهمبارکهاسماعیل زاده رجبیششم
۲۰پارسا عادلی جلودارمازندرانگودرزیانبابلگودرزیانمائده گودرزیانششم
۲۱مهیاس عبدیمازندرانگودرزیانبابلتقی زادهحبیبیششم
۲۲ابراهیم رنج کشخوزستان - اسماعیل وندیایذهاسماعیل وندیاسماعیل وندیششم
۲۳سپهر صفاریمشهدسهرابیانمشهدسهرابیانبزرگ منشهفتم
۲۴آوا احمدیتهران صدریتهران۷صدریسارا دهقانهفتم
۲۵نگین شمشادمهرتهران صدریصدریتهران۷صدریفرزانه صدریهشتم
۲۶آرام آل عصفورهرمزگانبردستانیبندرعباسبردستانیمظفریهشتم
۲۷امیرعلی شاملویزددهقانیزددهقانرضیه سادات حسینینهم
۲۸امیر ارسلان قلیچ خانیالبرزمیرزاییکرجمیرزاییفرشته قاسمینهم
۲۹ امیرعلی هدایتی ملکشاهمازندرانگودرزیانبابلحبیبیحبیبیدهم
۳۰آسنات بهیبوشهر جلیلیبوشهرجلیلیمهرنوش جوکاردهم
۳۱محمدطاها اسبقیتهرانکوهجانیشهرقدسکوهجانیزهرا عبدیدهم
۳۲فاطمه اسماعیل زادهالبرزمیرزاییکرجمیرزاییمعصومه قانعدهم

MIND C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱سیده طاهره فاطمیخوزستاناسماعیل وندیایذه اسماعیل وندیاسماعیل وندیاول
۲مهرنوش راستگوبوشهردهقانبندر گناوهمحمدیزایخا دهقاناول
۳محمد طاها ارجمندیتهران -تهران-محمودیدوم
۴معصومه سادات موسویقملاری پورقملاری پورحانیه رضاییدوم
۵ایلیا شفائی اصفهانکوچکیکاشانکوچکیخانم رنجبردوم
۶هستی غلامیقصرشیرینرجبیقصرشیرینرجبیمحیا رجبیدوم
۷آترینا پنجیالبرزمیرزاییکرجمیرزاییمعصومه قانعسوم
۸زهراحدادیقم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضاییسوم
۹آترین جعفریلرستانخانم کرمیخرم آبادخانم کرمینگین آزادیسوم
۱۰سارینا رشوندتهران اصفهانیان تهران ۵ اصفهانیان بهرامیچهارم
۱۱امیرمحمد موسویچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیافضلیچهارم
۱۲زهرا طحانهرمزگانخانم بردستانیبندرعباسخانم بردستانیخانم مظفریچهارم
۱۳سجاد اجدادیاصفهانکوچکیکاشاناکوچکیداداشیچهارم
۱۴سوگند سادات موسوی زادهیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیپنجم
۱۵مهدیس دهقانیاصفهان خانم اسماعیل زاده مبارکه خانم اسماعیل زاده خانم رجبی پنجم
۱۶هادی قنبریاصفهانسمانه مالکیکوهپایه-تودشکخانم رنجبرخانم رنجبرپنجم
۱۷بهداد طاهریتهرانباقریتهرانباقریخانم باقریپنجم
۱۸ستایش شاملویزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیششم
۱۹امیر حسین خسروی محمدیاصفهانسمانه مالکیکوهپایه - تودشکخانم رنجبرخانم رنجبرهفتم
۲۰پارسا نیک آور البرزمحسن میرزایی کرجمحسن میرزایی فرشته قاسمی هفتم
۲۱نازنین دادخواه اصفهانکوچکیکاشاناکوچکیقربانهفتم
۲۲کوثر بیگی نیاچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیهشتم
۲۳محمد یاسین باقریچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیهشتم
۲۴محمدمتین محمدیقم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضایینهم
۲۵میترا مهدیان گلستانمریم کیاکردکویکیاکیانهم
۲۶بهداد طاهریتهرانریحانه باقریتهرانریحانه باقریفاطمه درخشاننهم
۲۷حدیث رنجبرقم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضاییدهم
۲۸امیرحسین شهبازیبوشهرفرزانه جلیلیدشتستانفاطمه آذرخزینفاطمه آذرخزیندهم
۲۹نرگس شفیعی هفتادریزدسمیه دهقانعقدافاطمه سادات طباطباییفاطمه سادات طباطباییدهم

MIND 2 B-1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱فاطمه احمدیچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیاول
۲سیده مهرانه موسویبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
۳نگین نوبختچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیدوم
۴نغمه حسن نیا سماکوسمازندرانآقای گودرزیانبابلخانم تقی زادهخانم حبیبی سوم
۵یاسمین کریمیانچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیسوم
۶رومینا قاطعی یوسفی البرزمحسن میرزایی کرج محسن میرزایی فرشته قاسمی سوم
۷امیر حسین دهقانی تفتییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
۸بهینا خسرویلرستانآقای صادقیخرم آبادپریسا بازپروازپریسا بازپروازچهارم
۹نیایش حسن نیامازندرانآقای گودرزیانبابلخانم تقی زادهخانم حبیبیجهارم
۱۰مهنا تقویلرستانمهدی صادقیدورودمحمد نصرتیشکوفه آریان پورچهارم
۱۱آیسان موسی زاده پرچیکلائیمازندرانآقای گودرزیانقائمشهرآقای گودرزیانخانم گودرزیانپنجم
۱۲پارسا اسماعیل زادهتهرانباقریتهرانباقریباقریپنجم
۱۳امیرمحمد کدیور چافیگیلاناحمدرضامرتضاییلنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیپنجم
۱۴آوا رشیدی سنگ نیشتی مازندرانآقای گودرزیانقائمشهراقای گودرزیانخانم گودرزیانپنجم
۱۵ملیکا جهانیانگیلاناحمدرضامرتضاییلنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیششم
۱۶ادرین میرزاییلرستانمهدی صادقیدورودمحمد نصرتیشکوفه آریان پورششم
۱۷آوین جودکیلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیزهرا عباس پورششم
۱۸عسل استرکیلرستانمهدی صادقیدورودمحمد نصرتیشکوفه آریان پورهفتم
۱۹ارسام اروان لرستانمهدی صادقیدورودمحمد نصرتیشکوفه آریان پورهشتم
۲۰حنانه حسین پورخراسان رضویاقای سهرابیانمشهداقای سهرابیانبزرگمنشنهم
۲۱سارا زندیهتهراناصفهانیانتهراناصفهانیانجابرینهم
۲۲آیلین بهرامی معزهمدانخانم سیما مروت جوهمدانسیما مرورتسمیرا اکبرینهم
۲۳بنیامین بهرامیلرستانصادقیخرم آبادبازپروازبازپروازدهم
۲۴بارمان شکرپورلرستانصادقیخرم آبادبازپروازبازپروازدهم
۲۵سید حامد سید پوراصفهانکوچکی کاشانکوچکی خانم شادکامدهم

MIND2 C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱ستایش مظفریبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
۲مائده اکبریاصفهانسمانه مالکیکوهپایه - تودشکخانم رنجبرخانم رنجبردوم
۳پریسا پوراحمدقم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضاییدوم
۴آیناز شیخیخوزستاناسماعیل وندیایذهاسماعیل وندیاسماعیل وندیسوم
۵آینازفاطمیخوزستاناسماعیل وندیایذهاسماعیل وندیاسماعیل وندیسوم
۶امیرحسین بهنیا پوربوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
۷امیر محمد نیک فر لرستان مهدی صادقی ازنا محدثه امانی محدثه امانی سوم
۸ابوالفضل قنبریاصفهانسمانه مالکیهرندسمانه مالکیمحبوبه مالکیسوم
۹سید آریا کاظمی هفتادریزدسمیه دهقانعقدافاطمه سادات طباطباییفاطمه سادات طباطباییچهارم
۱۰ستایش باباییلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیزهرا عباس پورچهارم
۱۱سورنا شرفیاراکهاشمی پناهساوهرضاییستاره نوریچهارم
۱۲فاطمه ذال بیکیبیرجندزنگوییبیرجندزنگوییچهارم
۱۳سید یاسین حسینی پوریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیپنجم
۱۴غزل میرزاییقم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضاییپنجم
۱۵آتنا اسلامی پوراصفهانسمانه مالکیکوهپایه - تودشکخانم رنجبرخانم رنجبرپنجم
۱۶امیر محمد صارمی نژادلرستانآقای صادقیخرم آبادپریسا بازپروازپریسا بازپروازپنجم
۱۷مبین بازیارچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیششم
۱۸پارمیس صباغتهرانشهرقدسکوهجانیعبدیهفتم
۱۹ملیکا سادات موسوییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیهشتم
۲۰سوگند سادات حسینی پوریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینینهم
۲۱نسا کریمی شایان پورقم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضاییدهم
۲۲بهاره اشرفییزدسمیه دهقانعقدافاطمه سادات طباطباییفاطمه سادات طباطباییدهم

MIND 4 B - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱ساینا سلیمانیبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
۲محمد پرستش کاسبیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیاول
۳آرمیس ذکری مازندرانآقای گودرزیانبابل خانم حبیبی خانم حبیبی دوم
۴علی اصغر بهادریبوشهرفرزانه جلیلیدلوارفاطمه زمانیفاطمه زمانیدوم
۵مهسا ثامن رضییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
۶فاطمه معین پوریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
۷محمد حسین صادقیمازندرانچهارم
۸امیر حسین کردآبادییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیچهارم
۹رادین محمدنیامازندرانآقای گودرزیانقائمشهرخانم خانعلی خانم وثوقیپنجم
۱۰امیر حسین کوهشاریلرستان مهدی صادقی ازنا محدثه امانی محدثه امانی پنجم
۱۱آبتین امیدیکرمانشاهمحیا رجبیقصرشیرینمحیا رجبیمحیا رجبیپنجم
۱۲مبینا اصغریاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیششم
۱۳محمد مهدی محمدیمازندرانآقای گودرزیانقائمشهرخانم خانعلی خانم وثوقیهفتم
۱۴آیناز بازیارمازندرانآقای گودرزیانقائمشهرخانم خانعلی خانم وثوقیهفتم
۱۵محراب حسینیتهرانوایینکوهجانیاصغریهشتم
۱۶هیلدا افشان مهربوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودینهم
۱۷محمدماهان دمیرچیتهرانشهرقدسکوهجانیعبدینهم
۱۸آرین امراییلرستانصادقیخرم آبادبازپروازباز پروازنهم
۱۹حسن نصرتی فرالبرزمیرزاییکرجمیرزاییفرشته قاسمینهم
۲۰صالح رفیعی دولت آبادیاصفهانخانم اسماعیلیانبرخوارخانم اسماعیلیانخانم باباییدهم
۲۱نازنین زهرا حسن پوربوشهرفرزانه جلیلیدلوارفاطمه زمانیفاطمه زمانیدهم

MIND 4 C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱مبینا جلالیهرمزگانخانم بردستانیبندرعباسخانم بردستانیخانم مظفریاول
۲نیلیا استوار مازندرانآقای گودرزیانبابلاقای گودرزیانخانم گودرزیاناول
۳زهرا ملارستمیهرمزگانخانم بردستانیبندرعباسخانم بردستانیخانم مظفریدوم
۴فرسیما محمدیاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیدوم
۵مهدی ترکاناصفهانامیناصفهانامین رویا معتمدیسوم
۶نیایش مطبوعیخراسان رضویاقای سهرابیانمشهداقای سهرابیانبزرگمنشسوم
۷رونیکا سادات حقگوی زندیکرمان امان الهی بردسیر کلانتری خانم دهدشتیسوم
۸تینا موحدیلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیزهرا عباس پورسوم
۹حنانه دهقانی زاده بغدادآبادیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
۱۰منصوره حیدریاصفهانمالکیورزنهمالکیمالکیسوم
۱۱محمد حسن جنتیاصفهانکوچکی کاشانکوچکی خانم واحدی زادهچهارم
۱۲ترانه صفریکرمانشاهمحمد قابلیکرمانشاهمحمد قابلیفائزه امیریچهارم
۱۳زهرا سادات فاطمیاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیچهارم
۱۴مائده جای باشتهرانکوهجانیشهریارکوهجانیامینی فلاحپنجم
۱۵هستی باقری اصفهانخانم اسماعیلیانبرخوارخانم اسماعیلیانخانم لطفیپنجم
۱۶ترانه اصغریکرمانشاهقابلیکرمانشاهقابلیفائزه امیریپنجم
۱۷آتوسا صارمی نژادلرستانخانم کرمیخرم آبادخانم کرمیزهرا عباس پورششم
۱۸مبینا اصغری عباسعلیاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیهفتم
۱۹ابوالفضل سهرابیلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیبازپروازهفتم
۲۰معین زارعیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیهشتم
۲۱پردیس پنهانهبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیهشتم
۲۲یسنا نامداریلرستانمهتاب کرمیخرم آبادمهتاب کرمیزهرا عباس پورنهم
۲۳مهدی یزدانیکرمان امان الهیبردسیر کلانتری دهدشتی نهم
۲۴فاطمه بصیریاصفهان خانم اسماعیل زاده دهاقان آقای یعقوبی خانم رضوانی دهم
۲۵محمد حسین جوکاریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیدهم
۲۶مهدیه قنبریبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیدهم

MIND 7 B - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱زهرا حیدریبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
۲ستاره سادات سیدمورتییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقاناول
۳محمد سامان میرجلیلییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیدوم
۴نرجس سحرخیزگیلاناحمدرضامرتضاییلنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیدوم
۵فاطیما سادات سیدمورتییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقانسوم
۶سارینا اسلام لوبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
۷دریا اعتمادیانخوزستانمریم سادات خلف سیدیدزفولمریم سادات خلف سیدیزهره فروزشسوم
۸مهدی صادقی اصفهان خانم اسماعیل زاده مبارکه خانم اسماعیل زاده خانم ابوطالبی سوم
۹آراد رضاییتهراناصفهانیانتهراناصفهانیانمیناکرمیسوم
۱۰کیان برزگر شلمانیگیلاناحمدرضامرتضاییلنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیسوم
۱۱آرشام جان جانیکرمانشاهمحیا رجبیقصرشیرینمحیا رجبیمحیا رجبیسوم
۱۲آیشبن پورشارآذربایجان.شکاشفیتبریزعبدیعبدیچهارم
۱۳فاطمه جمالیبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیچهارم
۱۴عباس منصوریبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیچهارم
۱۵امیر علی ابراهیمییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیپنجم
۱۶محمد نظری مقدم لرستانآقای صادقیالیگودرزخانم گودرزیفاطمه گودرزیپنجم
۱۷سولماز وجاهتیاصفهان صادقیاصفهانصادقیششم
۱۸کیان کریمیتهرانشهرقدسکوهجانیعبدیششم
۱۹بردیا محمدیان قم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضاییهفتم
۲۱سیده ریحانه محفوظی گیلاناحمدرضا مرتضایی لنگرودپیام رحیمیفوزیه زینعلیهشتم
۲۲سید محمد حسین غضنفریتهرانباقریتهرانباقریباقرینهم
۲۳محمدمهبد یوسفیتهران اصفهانیان تهراناصفهانیانخسروپناهنهم
۲۴امیررضا فیروزیچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانینهم
۲۵مهدی تجملیانیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقاندهم
۲۶زهرا طغیانی پزوهاصفهانسمیه امیناصفهانسمیه امینراضیه چنگانیاندهم

MIND 7 C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱تانیا جمشیدیلرستانخانم کرمیخرم آبادخانم کرمینگین آزادیاول
۲محمد جواد سلیمانی تپه سری مازندرانآقای گودرزیانقائمشهرآقای گودرزیانخانم گودرزیاناول
۳الیاس باغیانییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقاندوم
۴نازنین زهرا قاسم زاده مازندرانآقای گودرزیانبابل خانم حبیبی خانم حبیبیدوم
۵علی ولی پوریبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
۶تیناپرستهقصرشیرینمحیا رجبیقصرشیرینمحیا رجبیمحیا رجبیسوم
۷امیرمحمد نوروز زادهچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیسوم
۸یاسر شویدی هرندیاصفهانسمانه مالکیهرندسمانه مالکیمحبوبه مالکیسوم
۹پرهام قاسمیسمنانخ جهانشاهیشاهرودخ جهانشاهیخ فرخیچهارم
۱۰احسان زکی قم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضاییچهارم
۱۱زینب عابدینی سانیچیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیپنجم
۱۲عادل فروغیاصفهان خانم اسماعیل زاده مبارکه خانم اسماعیل زاده خانم سعیدی ششم
۱۳طاها جعفریاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیهفتم
۱۴مائده اصغریاصفهانسمانه مالکیورزنهمحبوبه مالکیمحبوبه مالکیهفتم
۱۵آیناز نفرچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیهشتم
۱۶محراب حسینیتهرانوایینکوهجانیاصغریهشتم
۱۷فاطمه کریمی میل سفیدیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینینهم
۱۸محمد سبحان مومنی راوندیاصفهانکوچکیکاشانکوچکیزینب پنجینهم
۱۹زینب نویدپوریزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینینهم
۲۰مهدیه کمزانیلرستانآقای صادقیخرم آبادپریسا بازپروازنگین ازادیدهم
۲۱ستایش ساکی فرلرستانصادقیخرم آبادبازپروازبازپروازدهم
۲۲ستایش صادقیتهرانشهریارکوهجانیامین فلاحدهم

MIND 10 B - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱علی پرستش کاسبیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیاول
۲مونا ابومحمدی اردکانییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیدوم
۳محمدرضا حیدری تهران اصفهانیان تهراناصفهانیانجابری دوم
۴پریسان حدادیتهرانوایینکوهجانیاصغریسوم
۵امیررضا شادمانبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
۶فاطمه زارعتهران امینیتهرانامینیامینیسوم
۷فرحان علیزاده فشتمیتهرانوایینکوهجانیاصغریچهارم
۸فاطمه برمکبوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیششم
۹عرفان نوش آبادیتهرانعزتیتهرانعزتیعزتیهفتم
۱۰عرفان علیزاده فشتمیتهرانوایینکوهجانیاصغریهفتم
۱۱زینب ضیائیونتهرانصدریتهرانصدریصدریهشتم
۱۲محمد مبین اسماعیلیتهرانعزتیتهرانعزتیعزتینهم
۱۳مانی افشارتهرانعزتیتهرانعزتیعزتیدهم

MIND 10 C - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱ریحانه بازیاریچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیاول
۲ندا حیدریچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیاول
۳امین عمادیبوشهردکتر دهقانگناوهآقای محمدیسمانه محمودیدوم
۴امیر حسین حسینی راد البرز محسن میرزایی کرج محسن میرزایی فرشته قاسمی دوم
۵آرشین محمودآبادی تهران اصفهانیان جابری سوم
۶زهرا کارگربوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
۷زهرا سادات حسینی اصفهان خانم اسماعیل زاده مبارکه خانم اسماعیل زاده خانم رجبی سوم
۸روژان کاویانیکرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهسا مهرابیانسوم
۹هستی گرکانی نژاد مشیزی کرمان امان الهی بردسیر کلانتری خانم دهدشتی سوم
۱۰شایان نقی زادهتهران امینیتهرانامینیامینیچهارم
۱۱ستایش صاحبی تهرانخ جهانشاهیتهرانخ جهانشاهیخ اسدیپنجم
۱۲زینب کارگرچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیششم
۱۳محمدجواد پویندهچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیهفتم
۱۴ابوالفضل جلیلیلرستانآقای صادقیالیگودرزآقای صادقیکیانی منشهشتم
۱۵علیرضا رفیعچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانینهم
۱۶زهرا کیومرثیقم چرتکه - لاری پورقمچرتکه - لاری پورحانیه رضایینهم
۱۷تسنیم تجملیانیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقاندهم
۱۸محمد رسا قامت تهران امینیتهرانامینیامینیدهم
۱۹مائده سادات حسینیتهران امینیتهرانامینیامینیدهم

MIND 11 - 1400

نتایج مسابقات کشوری شهریور ۱۴۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیاستاننمایندگی استان شهرنمایندگی شهرمربیرتبه
۱ارشین سلحشوری نژادبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
۲طناز شفیعیانبوشهردکتر دهقانبوشهردکتر دهقانسمانه محمودیاول
۳امیر عباس شریعت ناصریالبرز محسن میرزایی کرج محسن میرزایی فرشته قاسمی دوم
۴ساغر آزادنیاهمدانخانم سیما مروت جوهمدانخانم مروت جوخانم صفریدوم
۵فاطمه نوبختچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیسوم
۶آتبین جشنی پوربوشهرفرزانه جلیلیبوشهرفرزانه جلیلیمرضیه داودیسوم
۷رضوان رضایییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
۸مهیا ثامن رضییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیسوم
۹حانیه مرادی خانلرهمدانخانم سیما مروت جوبهارخانم عباسیصبوره صفریچهارم
۱۰بردیا میرزایی البرزمحسن میرزایی کرج محسن میرزایی فرشته قاسمی چهارم
۱۱فاطمه سادات میرشمسییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیچهارم
۱۲زهرا باقریچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیپنجم
۱۳ثنا جوکارهمدانخانم سیما مروت جوملایرخانم زهره ترکاشوندآتنا نیک اندامپنجم
۱۴فرناز حیات غیبیچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیششم
۱۵نگار رفیعیچهارمحال بختیاریفریده شیروانیبروجنفریده شیروانیفریده شیروانیششم
۱۶روژینا رودباری کرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهناز حسن زادههفتم
۱۷زینب جلیل زادهیزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانمهدیه دهقانهشتم
۱۸بهار حیدری عشاقیتهرانوایینکوهجانیاصغریهشتم
۱۹فاطمه سیوندی پورکرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهناز حسن زادههشتم
۲۰شیرین زین الدین کرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهناز حسن زادهنهم
۲۱نازنین زینب ملک پور کرمانفاطمه امان اللهیکرمانامان اللهیمهسا مهرابیاندهم
۲۲امیر حسین فتاحییزدسمیه دهقانیزدسمیه دهقانرضیه السادات حسینیدهم