لیوان چینی

چرا باید لیوان چینی یاد بگیریم؟

چرا باید لیوان چینی یاد بگیریم؟

۴ ورزش لیوان چینی و مزایای آن :

تناسب اندام:

لیوان چینی ورزشی بر پایه ­ی تناسب اندام است که تمام کودکان با هر پیش زمینه و توانایی می­توانند آن­را انجام دهند. ورزش لیوان چینی برای ورزشکاران و غیر ورزشکاران و صرف نظر از اینکه دانش آموزان پایه­ ی هشتم یا پیش دبستانی باشند، گزینه­ ی بسیار خوبی برای تناسب اندام آن­ ها به شمار می­ آید. لیوان چینی با داشتن بیش از ۷۰ حرکت برای تناسب اندام، به کودکان انگیزه می­دهد تا فعال بوده و تناسب اندام داشته باشند. معلمان و والدین نیز به لیوان چینی علاقه دارند چون می­توانند آن ­را در خانه انجام دهند. همان­طور که یک کتاب آموزشی کودکان را ترغیب می­کند تا در خانه آن­را بخوانند، لیوان­ هایی که به ترتیب چیده شده ­اند، به آن­ها انگیزه می­دهند تا با انجام این ورزش در خانه تناسب اندام خود را حفظ کنند.

عزت نفس:

مزایایی لیوان چینی

یکی از نظراتی که همواره از سوی معلمان، والدین و مدیران مدارس دریافت می­کنیم، این است که ورزش لیوان چینی چگونه زمین بازی را برای کودکان هموار می­کند. کودکان غیر ورزشکار می­توانند با رقبای ورزشکار خود رقابت کنند. این کار باعث افزایش عزت نفس کودکان می­شود و آنان را ترغیب می­کند تا در حوزه ترتیب بدنی تلاش خود را بیشتر کنند و برای مشارکت در این رقابت­ ها هیجان داشته باشند. این یک برد است! برد!

تحصیلات دانشگاهی:

امروزه، مدیران، معلمان و والدین بیش از پیش به پیشرفت تحصیلی اهمیت می­دهند. ورزش لیوان چینی نه تنها باعث تناسب اندام می­شود، بلکه به پیشرفت تحصیلی منجر خواهد داشت. نمره آزمون و میزان تمرکز در دانش آموزانی که به طور مرتب ورزش لیوان چینی را انجام می­دهند، بالاتر است چراکه از هر دو نیمکره­ ی راست و چپ خود استفاده می­کنند. وقتی­ که دانش آموزان ورزش لیوان چینی را انجام می­دهند، ارتباطات جدیدی در مغز ایجاد می­شوند. این ارتباطات جدید باعث تحریک رشد مغز می­شوند که درنتیجه به موفقیت­ های تحصیلی بیشتری می ­انجامد.

والدین:

لیوان چینی

آیا شما والدین همیشه به دنبال بهترین شرایط تحصیلی و فیزیکی برای فرزندان خود هستید؟ آیا می­خواهید کودکتان بعد از مدرسه فعال باشد، تلویزیون کمتر ببیند و بازی­ های کامپیوتری کمتر انجام دهند، اما بودجه­ ی شما محدود است. چگونه می­توانید کاری کنید تا کودکتان در مدرسه ورزش کند؟ خرید یک حلقه بسکتبال می­تواند ایده ­ی خوبی باشد، اما خرید آن هزینه­ ی بالایی دارد و کودکان در روزهای بارانی نمی­توانند این ورزش را انجام دهند. شاید کودکتان به ورزش ­های سنتی علاقه نداشته باشد! ما این مسئله را درک می­کنیم! کودکان با هر سن و سال، توانایی­ ها و هر نوع شخصیتی، لیوان چینی را دوست دارند چرا که این ورزش سرگرم کننده و چالش برانگیز است. معلمان به لیوان چینی علاقه دارند چراکه کودکان را ترغیب می­کند تا فعال­ تر بوده و تناسب اندام داشته باشند. والدین به این ورزش علاقه مند هستند چراکه ورزشی کم هزینه است و می­توانند ابزاری برای کودکان خود خریداری کنند که برای جسم، روح و مغز آن­ها مفید است.

برگرفته از وب سایت https://www.speedstacks.com/instructors/resources/benefits/

دیدگاهتان را بنویسید